LIETUVOS KARIUOMENĖS GYNYBOS ŠTABAS

Afganistano Islamo Respublikoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

2018-03-11

Š. m. kovo 11 d. vakare TAAC-W „Camp Arena“ bazėje Herate, Afganistano Islamo Respublikoje, vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginyje dalyvavo TAAC-W vadas brg. gen. Gianluca Carai, TAAC-W batalionų grupių vadai, štabo skyrių viršininkai ir TAAC-W tarnaujančių sąjungininkių šalių atstovai iš Albanijos, JAV, Slovėnijos ir Ukrainos. Minėjimo metu TAAC-W Herate vyresnysis kpt. Gediminas Juršėnas pasveikino visus susirinkusius į renginį. Lietuvos Neriklausomybės atkūrimo dienos proga Lietuvos kontingentas sugiedojo Lietuvos himną. Po jo sekė pristatymas apie Lietuvą, svarbiausius jos įvykius ir vasario 16-ios, bei kovo 11-ios svarbą. Po pristatymo buvo įteiktos padėkos dovanėlės kariams prisdėjusiems prie renginio organizavimo. Renginys buvo užbaigtas bendra šventine vakariene.

Naujienos

2018-12-13
Gynybos štabo viršininkas puskarininkių korpusui pristatė kariuomenės aktualijas

Gynybos štabo viršininkas puskarininkių korpusui pristatė kariuomenės aktualijas

Gruodžio 13 d. Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe vyko vyriausiųjų puskarininkių ir kuopininkų susitikimas. Jo metu Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Vitalijus Vaikšnoras pristatydamas Lietuvos kariuomenės aktualijas, pirmiausia, akcentavo puskarininkių korpuso svarbą kariuomenei.
plačiau
2018-12-10
Gynybos štabe lankėsi VSAT vadas generolas Renatas Požėla

Gynybos štabe lankėsi VSAT vadas generolas Renatas Požėla

Gruodžio 10 dieną Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Renatas Požėla. Su Gynybos štabo viršininku generolu majoru Vitalijumi Vaikšnoru svečias aptarė bendradarbiavimo su Lietuvos kariuomene ir bendrų pratybų klausimus.
plačiau
2018-12-06
Gynybos štabo viršininkas lankėsi pratybose „Anakonda-18“

Gynybos štabo viršininkas lankėsi pratybose „Anakonda-18“

Gruodžio 6 dieną Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininkas gen. mjr. Vitalijus Vaikšnoras  kartu su krašto apsaugos viceministru Edvinu Kerza ir ministerijos gynybos politikos direktoriumi Robertu Šapronu lankėsi Lenkijoje vykstančių pratybų “Anakonda-18” žiniasklaidos ir svečių dienoje.
plačiau